Neštátne zdravotnícke zariadenie, vedúci lekár: MUDr. Ján KEHER
Jednodňová chirurgia úrazová a chirurgická ambulancia

Ako postupovať?

1) Navštívite KEHER – Chirurgické centrum, s.r.o. osobne, alebo zatelefonujete na  tel. číslo : 045 / 6722922, (od 7.30 do 14.30 hod), prípadne sa objednajte on-line prostredníctvom našich internetových stránok. Objednáte sa na odbornú konzultáciu.

2) Absolvujete u nás odbornú konzultáciu, pri ktorej náš odborný lekár dôkladne zanalyzuje váš zdravotný stav a stanoví pracovnú diagnózu. Objednáme vás na termín predoperačného vyšetrenia.

3) Dostavíte sa do KEHER – Chirurgické centrum, s.r.o. na objednaný termín a absolvujete predoperačné vyšetrenie. Náš spolupracujúci lekár vás podrobne informuje o vašom zdravotnom stave a navrhne optimálny spôsob liečby. Takisto budete dôsledne poučený o predoperačnej príprave, zvolíme vám typ anestézie a oboznámime vás o skorom pooperačnom priebehu ako aj postupe pooperačnej liečby. Stanovíme presný termín operácie.

4) Absolvujete samotnú operáciu a podľa náročnosti operačného zákroku odchádzate domov najneskôr do 24 hodín.

5) Pooperačné kontroly a pooperačná liečba sa vykonáva ďalej u našich odborných lekárov.

VARIXY KŔČOVE ŽILI

Trápia Vás Varixy - kŕčové žily? Máte Varixy – kŕčové žily? Chirurgické a laserové centrum KEHER Žiar nad Hronom Vám ako jediné pracovisko na strednom Slovensku ponúka modernú liečbu tohto ochorenia laserom!

Trápia Vás Varixy - „kŕčové žily“?Varixy dolných končatínSpôsoby liečby varixov - kŕčových žíl

HEMOROIDY ZLATÁ ŽILA

Trápia Vás hemoroidy - zlatá žila? Máte hemoroidy – zlatú žilu? Chirurgické a laserové centrum KEHER Žiar nad Hronom Vám ako jediné pracovisko na strednom Slovensku ponúka modernú liečbu tohto ochorenia laserom!

Trápia Vás hemoroidy - „zlatá žila“?Hemoroidy - zlatá žilaAké sú prejavy hemoroidov?Laserová liečba hemoroidovStanovenie diagnózy hemoroidy - zlatá žilaBuron elastická ligatúraLaser - v celkovej anestézeLiečba hemoroidov - prístrojom Hemeron

CHIRURGIA VÝKONY

Chirurgické centrum Vám ponúka aj komplexnú chirurgickú starostlivosť. Pokiaľ máte problém, ktorý si vyžaduje chirurgické ošetrenie neváhajte a kontaktujte chirurgické centrum. Po vyšetrení Vám odporučíme najefektívnejšiu alternatívu liečby.

LETECKÝ LEKÁR

MUDr. Ján KEHER je oprávnený lekár vykonávať zdravotné prehliadky pre získanie preukazu zdravotnej spôsobilosti pre pilotov letúňov

Ako sa objednať na prehliadkuČo so sebouAko dlho to bude trvať ? Koľko ma to bude stáťAko mám postupovať keď k Vám prídem ?Tlačivá na stiahnutie

ONLINE OBJEDNANIE

Ordinačné hodiny
Pondelok - Piatok
7:30 - 17:00

Kontakt
KEHER - chirurgické centrum, s.r.o.
NsP Žiar nad Hronom, 1. poschodie
Sládkovičova 11, Žiar nad Hronom

Tel.: +421 45 672 2922
E-mail: info@chircentrum.sk

E-mail

Heslo

Stránky www.chircentrum.sk prevádzkuje KEHER - Chirurgické Centrum, s.r.o.
Created by © 2000 - 2023 WebCreative.info
All rights reserved.
Online objednanie do našej ambulancie je možné vďaka systému mojlekar.eu
Pokiaľ už ste zaregistrovaný ako pacient na stránke mojlekar.eu stačí ak zadáte Vaše meno (email) a heslo a môžete sa ihneď prihlásiť a zadať si objednávku. Pokiaľ ešte nie ste registrovaný na mojlekar.eu , môžete tak bezplatne urobiť hneď teraz: Chcem sa bezplatne zaregistrovať teraz.