Neštátne zdravotnícke zariadenie, vedúci lekár: MUDr. Ján KEHER
Jednodňová chirurgia úrazová a chirurgická ambulancia

Tlačivá na stiahnutie

Žiadosť o letecko lekárske vyšetrenie
http://www.caa.sk/pdf/personal/formular_fcl3_c1_vysetrenie.pdf
http://www.caa.sk/doc/formular_fcl3_c1_vysetrenie.rtf

Letecko-lekárske oftalmologické vyšetrenie
http://www.caa.sk/pdf/personal/formular_fcl3_c6_oftalmolog.pdf
http://www.caa.sk/doc/formular_fcl3_c6_oftalmolog.rtf

Letecko-lekárske ORL vyšetrenie
http://www.caa.sk/pdf/personal/formular_fcl3_c8_orl.pdf
http://www.caa.sk/doc/formular_fcl3_c8_orl.rtf

Ďalšie tlačivá a formuláre Vám budú predložené v našom zdravotníckom zariadení. Pred vyšetrením, je potrebné mať pripravené a vyplnené tlačivo Žiadosť o letecko lekárske vyšetrenie.

V prípade ak ste poistencom zdravotnej poisťovne inej ako Dôvera, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Union, alebo pri vyšetrení predkladáte Európsky preukaz zdravotného poistenia ja potrebné k žiadosti o letecko lekárske vyšetrenie pripojiť jeho fotokópiu (obe strany).

VARIXY KŔČOVE ŽILI

Trápia Vás Varixy - kŕčové žily? Máte Varixy – kŕčové žily? Chirurgické a laserové centrum KEHER Žiar nad Hronom Vám ako jediné pracovisko na strednom Slovensku ponúka modernú liečbu tohto ochorenia laserom!

Trápia Vás Varixy - „kŕčové žily“?Varixy dolných končatínSpôsoby liečby varixov - kŕčových žíl

HEMOROIDY ZLATÁ ŽILA

Trápia Vás hemoroidy - zlatá žila? Máte hemoroidy – zlatú žilu? Chirurgické a laserové centrum KEHER Žiar nad Hronom Vám ako jediné pracovisko na strednom Slovensku ponúka modernú liečbu tohto ochorenia laserom!

Trápia Vás hemoroidy - „zlatá žila“?Hemoroidy - zlatá žilaAké sú prejavy hemoroidov?Laserová liečba hemoroidovStanovenie diagnózy hemoroidy - zlatá žilaBuron elastická ligatúraLaser - v celkovej anestézeLiečba hemoroidov - prístrojom Hemeron

CHIRURGIA VÝKONY

Chirurgické centrum Vám ponúka aj komplexnú chirurgickú starostlivosť. Pokiaľ máte problém, ktorý si vyžaduje chirurgické ošetrenie neváhajte a kontaktujte chirurgické centrum. Po vyšetrení Vám odporučíme najefektívnejšiu alternatívu liečby.

LETECKÝ LEKÁR

MUDr. Ján KEHER je oprávnený lekár vykonávať zdravotné prehliadky pre získanie preukazu zdravotnej spôsobilosti pre pilotov letúňov

Ako sa objednať na prehliadkuČo so sebouAko dlho to bude trvať ? Koľko ma to bude stáťAko mám postupovať keď k Vám prídem ?Tlačivá na stiahnutie

ONLINE OBJEDNANIE

Ordinačné hodiny
Pondelok - Piatok
7:30 - 17:00

Kontakt
KEHER - chirurgické centrum, s.r.o.
NsP Žiar nad Hronom, 1. poschodie
Sládkovičova 11, Žiar nad Hronom

Tel.: +421 45 672 2922
E-mail: info@chircentrum.sk

E-mail

Heslo

Stránky www.chircentrum.sk prevádzkuje KEHER - Chirurgické Centrum, s.r.o.
Created by © 2000 - 2023 WebCreative.info
All rights reserved.
Online objednanie do našej ambulancie je možné vďaka systému mojlekar.eu
Pokiaľ už ste zaregistrovaný ako pacient na stránke mojlekar.eu stačí ak zadáte Vaše meno (email) a heslo a môžete sa ihneď prihlásiť a zadať si objednávku. Pokiaľ ešte nie ste registrovaný na mojlekar.eu , môžete tak bezplatne urobiť hneď teraz: Chcem sa bezplatne zaregistrovať teraz.